Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Akcesoria z punktu sprzedaży CarGO!, które sprawdzają się w codziennym podróżowaniu kamperem

Wyposażenie przyczep kempingowych wynajmowanych w CarGO! to elementy standardowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny a także komfortowo podróżować. Wypożyczający mają możliwość też zdecydować się na wyposażenie uzupełniające. W terminie wypożyczenia każdy z pojazdów jest po przeglądzie a także czysty. W wyposażeniu podstawowym znajdują się: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza przeciwsłoneczna, bagażnik rowerowy, środki chemiczne do systemów sanitarnych, pełna butla z gazem, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego i klimatyzacja. Wyposażenie podnoszące komfort użytkowania to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy do jazdy po śniegu, dodatkowa lodówka kompresorowa, zestaw dodatkowej chemii, opony na zimę, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz i kamera GoPro z dodatkami. To pokazuje, iż można komfortowo odbywać podróże o każdej z pór roku. Kamper pozwala na większą swobodę.

Użytkownicy często decydują się na kampery HOBBY i z całej Grupy Pilote. Są to przyczepy najnowsze, jak i eksploatowane. Wypożyczenie przyczep używanych pozwoli na korzystanie z propozycji CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwolić na zakup nowego pojazdu. Na dodatek, proponowany jest serwis, jeśli okaże się to konieczne. CarGO! to marka wyznaczająca zasady w kampery poznań z uwagi na paroletnie doświadczenie. Wnętrza w kamperach są zaprojektowane luksusowo. W rezultacie nie tak duża przestrzeń jest niedostrzegalna. Na węższych, europejskich uliczkach przyczepy kempingowe tej klasy sprawdzają się wzorcowo.

Klasa Comfort to kampery dla sześciu osób, cechujące się użytecznym wyposażeniem a także ekonomicznością. Chętnie wypożyczają je rodziny z dziećmi. Można również wybierać modele Prestige. Sa one półzintegrowane, a więc złączą w sobie ergonomię oraz wygodę. Wśród udogodnień posiadają: ogrzewanie grawitacyjne czy klimatyzacja dla części mieszkalnej. Takie kampery zalecane są dla rodzin i grup znajomych. Udostępniona jest również klasa najwyższa, wyróżniająca się stuprocentowym wykorzystaniem powierzchni przy równoczesnym zachowaniu wielu korzyści. Wyposażenie w nich to przykładowo: panel solarny, telewizor LED, klimatyzacja dla części mieszkalnej oraz ogrzewanie grawitacyjne.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz