Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pasieka Łęki w Beskidzie Wyspowym: dobry gatunkowo miód ze spadzi jodłowej

Pasieka Łęki w Beskidzie Wyspowym to rodzinna pasieka, wyrabiająca najlepszy miód ze spadzi jodłowej. Dookoła pasieki znajduje się ponad trzydzieści hektarów lasów jodłowych, które stanowią istotne źródło w wyprodukowaniu miodu spadziowego. Jest to miód rzadko spotykany, gdyż może pojawić się nawet raz na kilka lat, a daty jego pojawiania się nie można przewidywać. Właściciel pasieki podkreśla, iż zalety miodu z małej pasieki są nie do zakwestionowania. Pasieka produkująca miód ze spadzi ma 10 pni. Z uwagi na to, iż nie jest to produkcja masowa, można oczekiwać pozyskania produktów imponującej jakości. Z uwagi na to smakosze miodu, którzy doceniają również jego atuty pozytywne dla kondycji zdrowotnej rzeczywiście będą zadowoleni z tego, co jest dla nich proponowane. Miód spadziowy iglasty kupić można internetowo, a więc zaopatrzyć mogą się w niego klienci z całego kraju. Miód sprzedawany jest w słoikach o różnej pojemności, a jego właściwości są wyjątkowo szczegółowo opisane.

W związku z tym, każdy kto interesuje się tym wyrobem, może wybrać stricte ten, jaki spełni jego poszczególne oczekiwania. Miód spadziowy iglasty wytwarzany jest przez pszczoły ze słodkiej wydzieliny igliwia oraz gałęzi drzew, do jakich zaliczają się: sosna, świerk, jodła, bądź modrzew. W spadzi iglastej znajduje się dużo ważnych dla kondycji zdrowotnej składników. Ciemniejszy kolor, jaki ma spadź iglasta jest rozpoznawczy dla takiego gatunku. W jego posmaku będzie dominować łagodniejsza nuta i nie jest tak przesłodzony, jak inne gatunki miodu.

Znajduje się w nim natomiast kilkukrotnie więcej bioelementów, korzystnych dla zdrowia niż w miodach pobieranych z kwiatów. To doskonałe źródło: żelaza, miedzi, cynku, fosforu, manganu oraz magnezu. Znajduje się również w nim większą ilość białek i aminokwasów aniżeli w miodach nektarowych oraz witaminy z grupy A, B, C i K. Miód ze spadzi liściastej w krótszym czasie odbudowuje też formę po przebytej chorobie, podbudowując odporność, a także regulując funkcjonowanie układu pokarmowego oraz układu krwionośnego.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz