Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Plusy domów kanadyjskich, które stawia marka HAUSm2

Atuty domów kanadyjskich, jakie stawia marka HAUSm2 są duże. Głównie domy takie zbudowane są na bazie nowoczesnych technik. W efekcie nie ma niebezpieczeństwa, że okażą się wadliwie wykonaną konstrukcją. W następnej kolejności, nie bez znaczenia jest to, iż są to budynki proekologiczne, bo o wiele więcej osób zwraca na to wzgląd. Inne osoby sugerują się też tym, iż każdy ten dom jest budżetowy, ze względu na wdrażane rozwiązania konstrukcyjne.

Dom modułowy jest tańszy w ogrzaniu w opozycji do obiektów, jakie wybudowane są z zastosowaniem techniki tradycyjnej, co jest kolejnym powodem przekonującym do zdecydowania się na tego typu koncepcję. Wynika to z tego, iż zastosowane są w konstrukcji spore pokłady materiałów izolacyjnych w ścianie i w pokryciu dachowym. Sporo zleceniodawców, którzy już zdecydowali się na wybudowanie domu z firmą HAUSm2 chwali to, że są to obiekty wykonane na bazie sprawdzonych technik a także surowców najwyższej wartości użytkowej. HAUSm2 od ponad 10 lat zajmuje się takimi realizacjami jak dom szkieletowy i posiada już w dorobku ponad 250 zleceń. Każdy projekt firmy może być dopasowany do potrzeb klienta, co także jest zachęcające do współpracy. Dlatego firma ma na tyle wiele rekomendacji w branży, szczególnie w województwie śląskim.

Główne zalety wykonanych domów to: mocna konstrukcja z drewna C24, poszycie ścian zewnętrznych z płyty fermacell, okna PVC 3 szybowe i zastosowane w ich montowaniu taśmy wewnątrz i zewnętrzne, ocieplanie w ścianie a także w dachu o łącznej grubości po 30 cm, fasada wykończona w tynku, poszycie dachowe ze stalowego pokrycia z ocynkowanych blach stalowych, system rynnowy PVC, folie wiatroizolacyjne a także stanowiące barierę dla pary wodnej, mające nad wyraz wysokie wskaźniki, jak i instalacja wentylacyjna domu zrobiona przez systemowe kominy lub kominki wentylacyjne. Układ domu i rozmiar konkretnych wnętrz dostosowane są do wymagań inwestora.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz