Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Preparaty do regeneracji do silników i skrzyń biegów – jak je stosować

Chyba każdy właściciel samochodu chciałby, żeby jego auto służyło mu możliwie jak najdłużej. Jednak żeby tak było, to o swój pojazdy należy zadbać odpowiednio, między innymi systematycznie zmieniając oleje i filtry. Lecz nawet pomimo zastosowania olejów dobrej jakości i tak jakieś zużycie elementów wewnętrznych może się pojawić, zwłaszcza jeśli będzie przejechana większa ilość kilometrów.

Dlatego też od pewnego można stosować różnego rodzaju środki do regeneracji, przy pomocy jakich można ograniczyć proces zużywania. Te preparaty wytwarzają na pracujących elementach ceramiczną powłokę. Warstwa ta jest cienka, a jednocześnie niezwykle twarda. Równocześnie dobrze się ślizga, co niesie ze sobą szereg korzyści. Po pierwsze dzięki niskiemu tarciu jest mniejszy opór układu i będzie on potrzebował mniej energii do napędzania.

W części przypadków można uzyskać oszczędności na paliwie sięgające kilkunastu procent, tak więc tak mało wcale to nie jest. Dodatkowo twardsza warstwa to mniejsze zużycie poszczególnych elementów w czasie pracy i tym samym wydłużenie żywotności silnika. I zresztą nie tylko samego silnika, bowiem preparaty do regeneracji można też stosować w innych mechanizmach, jakich jak przekładnie albo skrzynie biegów. Przy nich użycie takich preparatów zmniejsza wibracje i głośność pracy, poprawiając jednocześnie płynność działania. A używanie ich jest bardzo proste i nie wymaga odwiedzania mechanika czy rozbierania jednostki napędowej. Najczęściej wystarczy wlać wyznaczoną ilość środka do wlewu oleju, zależnie od przebiegu oraz rozmiaru samej jednostki.

Nie ma ograniczeń ze względu na stosowane paliwo ani też zużycie, przy mocniej wyeksploatowanych jednostkach należy być może trochę zwiększyć ilość zastosowanego środka. Osoby bardziej zainteresowane tą tematyką sporo informacji znajdą w sieci. Wystarczy że w oknie wyszukiwarki wpiszą hasło Ceramizer CBAT do automatycznych skrzyń biegów i sprawdzą otrzymane strony.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz