Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Serwis dla przyczep kempingowych wynajmowanych i sprzedawanych w CarGO!

Serwis dla kamperów wynajmowanych i będących w sprzedaży w CarGO! jest udowodnieniem tego, iż marka taka de facto zabiega o kupujących. Dotyczy on nie tylko doposażenia na zewnątrz oraz wewnętrznego, lecz również gadżetów kempingowych, które też można zakupić w podanym sklepie. Eksperci w filii posłużą również poradnictwem technicznym, co ma szczególne znaczenie dla osób podróżujących pierwszy raz. Zainteresowani mają możliwość również skorzystać z możliwości zrobienia przeglądu kupionego w tej firmie kampera.

Na życzenie kupującego może zostać również zmieniona tapicerka oraz specjaliści zajmą się precyzyjnym czyszczeniem wnętrza kabiny. Jeśli ktoś decyduje się w podanej firmie dokupić jeszcze jakieś wyposażenie, to specjaliści zajmują się też montażem: klimatyzatorów, uchwytów do telewizorów, dodatkowego ogrzewania, bagażników na rowery, radia i GPS, bądź zestawu paneli solarnych o różnej mocy. Dodatkowo oferowany jest montaż markiz ściennych i na dach, anten satelitarnych, uzupełniających zbiorników czystej wody, czy stacji multimedialnych.

Jak wobec tego można zauważyć, świadczenia w takiej firmie są kompleksowe. Podstawową jest kamper wynajem, z kolei można oczekiwać na sporo dodatkowych. W sklepie online można skompletowaćakcesoria kempingowe od producentów Thule, Dometic lub ALKO. Są to wyroby, które sprawią, iż podróż będzie przyjemniejsza. Jest ich tak wiele, że asortyment spełni oczekiwania konsumentów.

Natomiast w czasie zakupu lub wypożyczenia kampera w wyposażaniu standardowym są: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik na rower, środki chemiczne do systemu sanitarnego, uzupełniona butla z gazem, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, plus klimatyzacja. Na dodatek można zamawiać: stół i krzesła, butlę gazową, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy śniegowe, lodówkę kompresorową, komplet chemii, opony zimowe, hulajnogę elektryczną, matę zewnętrzną lub kamerę GoPro z dodatkami.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz