Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

W jaki sposób miło oraz aktywnie poświęcić czas na wakacje?

Dźwirzyno jest niekolosalna miejscowością nad Bałtykiem, położona około 10 km od Kołobrzegu. Jest to nieznaczna, ale o wielowiekowej tradycji miejscowość. Jej zalążki dosięgają XIII wieku, działała w pierwszej kolejności jako wieś przyklasztorna, a potem jako osadza rybacka. Bieżące Dźwirzyno to typowa miejscowość letniskowa, zapewniająca turystom liczne atrakcje.

Znajdziemy tam rozbudowaną bazę hotelowo – noclegową (ogromnej klasy hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, mnogie pola kempingowe oraz domki wczasowe). Tutaj spędzone naturalnie odpoczynek nad morzem umożliwia niezapomniany klimat, imponujące, piaszczyste plaże, korzystanie z przystani jachtowej oraz windsurfingowej. Miejscowość ta jest położona w specyficzny sposób: między morzem a jeziorem Resko Przymorskie. Dzięki temu turyści tutaj rezydujący mają nadzwyczaj wiele możliwości spędzania wolnego czasu: kąpiele morskie, uprawianie sportów wodnych, wędkowanie, obserwacja przyrody, kąpiel oraz opalanie się.

Rozciągają się tu zachwycające wydmy, piach jest biały, nadzwyczaj miły w dotyku. Wybrzeża o kolosalnej szerokości. Biegnie tam też międzynarodowy szlak rowerowy. Jeżeli chcesz jechać na kemping, zobacz akcesoria do kampera. W województwie zachodniopomorskim jedną z najbardziej atrakcyjnych miejscowości nadmorskich w typowo turystycznym klimacie są to Międzyzdroje. Organizując nasze wakacje nad morzem warto zawitać do tej miejscowości, znanej między innymi z organizowanych tu corocznie przeglądów, w tym Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd, atrakcyjnego też pod imieniem: Europejski Festiwal Gwiazd.

Miejscowość leży na wyspie Wolin, oddalone jest od Świnoujścia o 13 km. W ciągu 1 godziny jesteśmy w stanie dojechać stamtąd do Szczecina. Bardzo w pobliżu jest to Solińskiego Parku Narodowego – miejsca wartego odwiedzenia podczas spędzania wakacji nad morzem. Atrakcyjna niesłychanie jest historia tego kurortu, sięgająca aż XII wieku. Nowoczesne Międzyzdroje przyciągają turystów spędzających urlop nad morzem wieloma atrakcjami. Do w wyższym stopniu znanych lokalnych atrakcji należy legendarna Aleja Gwiazd, gdzie znajdują się odciski rąk twórców, postaci z show biznesu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz