Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Idealne pod względem jakości wyroby z Italii dla branży gastronomicznej

Firma North Coast zajmuje się importem i dystrybuowaniem włoskich produktów spożywczych. Mało tego, udostępnione tu jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Propozycja sprzedażowa zawierająca produkty włoskie oryginalne wyznaczona jest w głównej mierze do tych konsumentów, jacy cenią wysoką jakość wyrobów spożywczych. Aktualnie przywożone są wyroby od 70 wiodących wytwórców klasy premium. Sporo z nich ma prawo do uzgodnionej na wyłączność sprzedaży na rynku w Polsce, co wskazaną propozycję sprzedażową czyni bardziej prestiżową.

Kupujący mogą w głównej mierze zaopatrzyć się tutaj w: oliwy, nadziewane makarony, wyroby mrożone oraz wodę. Odbiorcy rozdzieleni są na następujące grupy: największe sieci sklepowe, sieci sklepów delikatesowych, więcej niż 2100 sklepów detalicznych, umiejscowionych na terenie całego kraju oraz więcej niż 1800 odbiorców z rynku HoReCa.

Mający doświadczenie doradcy handlowi w każdej sytuacji doradzają klientom, na co powinni się decydować. Klienci mogą oczekiwać na obsługę i przywiezienie towaru aż przez 6 dni w tygodniu, z uwagi na to, iż North Coast dysponuje własną flotą pojazdów dostawczych plus nawiązał współpracę ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Na dostawę można liczyć do 24 godzin po złożonym zamówieniu. Jako że w katalogu sprzedażowym znajduje się ponad 3000 propozycji, można kompleksowo uzupełnić zapasy w sklepie oraz spodziewać się, iż to, co zamierza się w nim sprzedawać, będzie udostępnione u wskazanego dystrybutora.

North Coast oferuje, które są w stanie oddać bogactwo włoskiej kuchni. Punkt sprzedaży rozpoznawalny jest z dobrych gatunkowo wywodzących się z Włoch oraz wywodzących się z obszaru państw basenu Morza Śródziemnego wyrobów. Świeże produkty zajmują podium. Świadczy o tym to, iż w North Coast można zakupić je pod postacią dobrze przechowywaną a także w konkurencyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz