Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak najlepiej dobrać monitoring do swojego mieszkania

Posiadacze mieszkań i domów mają wiele opcji, aby je należycie zabezpieczyć. Oczywiście takiej stuprocentowej ochrony zrobić się nie da, jeśli włamywacz się uprze, to znajdzie sposób żeby dostać się do wnętrza. Lecz każda forma ochrony w jakiś sposób będzie odstraszała, a część z nich pozwoli w razie czego zidentyfikować sprawców. Przede wszystkim zadbać należy o sprawny monitoring. Przykręcone w odpowiednich miejscach kamery będą nagrywać wszystko to co się będzie działo w środku, a często także umożliwią widok na żywo. Jednak żeby tego typu filmy były później do wykorzystania, to kamera obrotowa zewnętrzna Ezviz musi mieć odpowiednią jakość. Kluczowa przede wszystkim jest rozdzielczość, bo od tego będzie zależało, jak wyraźne będzie nagranie. Aktualnie normą powoli staje się format Full HD, którego rozdzielczość wynosi 1920 na 1080 pikseli.

Zapewnia on wystarczająco dużo jakości do tego, aby odróżnić wszystkie szczegóły, co w przypadku potrzeby identyfikacji osób ma kluczowe znaczenie. Kupując tego typu kamerę powinno się unikać modeli podejrzanie tanich, bowiem często dysponować one będą kiepską jakością, pomimo teoretycznego posiadania odpowiednich parametrów. Dobrze by było, żeby takie kamery posiadały także wsparcie w postaci diod na podczerwień. Dzięki temu znacznie poprawi się jakość obrazu nagrywanego nocą, a takiego promieniowania nie będzie widać we wnętrzu. Nagrywaniem przesłanych z kamer obraz będzie się zajmował rejestrator monitoringu NVR Hikvision.

Dobrze żeby on obsługiwał parę dysków twardych z dużą pojemnością, co pozwoli na przechowywanie większej liczby filmów. Kamery pracujące poza budynkiem posiadać powinny obudowy zapewniające odpowiednią szczelność. Dodatkową ochroną posiadłości może być również zestaw wideodomofonowy Ceres Orno. Umożliwi on pełne kontrolowanie tego, kto chce wejść na posesję, wraz z wygodną obsługą przy otwieraniu. Przy zakupach takiego sprzętu w zamówieniu może się od razu znaleźć biały grzejnik konwertorowy 2000w, wówczas wszystko zostanie przysłane jedną paczką.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

One thought on “Jak najlepiej dobrać monitoring do swojego mieszkania

Dodaj komentarz