Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nbot: aplikacja wirtualna dla biur nieruchomości

Nbot to aplikacja wirtualna dla agentów nieruchomości. Umożliwia ona dostęp do ogłoszeń prywatnych i agencyjnych, ze wszystkimi zdjęciami a także z telefonami z blisko dwustu stron, co jest de facto ogromną innowacją. To starannie opracowane źródło wiedzy, sprawdza się w obsługiwaniu klienta podażowego, ale też poszukującego nieruchomości w celu nabycia lub najmu i mającego konkretne preferencje, bo na takiej podstawie została przygotowana jego koncepcja. Do programu są dodane lejki sprzedażowe ułatwiające etap pozyskiwania ogłoszeń, co w pełni uprości obsługiwanie klienta poszukującego nieruchomości.

Pośrednicy nieruchomości cenią tę opcję, bo pomysły takie jak wyszukiwarka ofert nieruchomości są wypracowane świetnie. Do zalet programu wlicza się: przesyłanie ofert ze fotografiami, z około dwustu serwisów, wgląd do ofert prywatnych oraz agencyjnych z telefonami z portali, natychmiastowe wyznaczenie danych kontaktowych do właściciela, informowanie o naruszeniach w umowie na wyłączność, szybkie aktualizowanie kwot w ofertach otwartych, dokładne określanie ceny ofertowej nieruchomości oraz wgląd do ogłoszeń z pełnymi adresami.

Wskazany program to kompleksowe wyjście, opierające się na prostej obsłudze. Program dla agencji nieruchomości, agentów nieruchomości i rzeczoznawców majątkowych jest opracowany w ten sposób, aby ich praca była o wiele szybsza. Jego sposób obsługi jest zaprezentowany na witrynie. Do wiadomości ma się dostęp po zarejestrowaniu darmowego konta. Agent nieruchomości ma możliwość przesłać oferty prędko, na dodatek modyfikując je na własne. W rezultacie zobowiązania zawodowe wykonuje sprawniej.

Rzeczoznawcy majątkowi mogą kontrolować, kto i w jakiej cenie reklamuje domy, co pozwala funkcjonować sprawniej aniżeli konkurenci branżowi. W programie umieszczone są wszystkie mieszkania osób prywatnych wystawione od 2018 roku a także oferty wystosowane przez agencje, dlatego żadnych ogłoszeń nie można pominąć.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz